Drzwi

wewnętrzne

Obejrzyj nasze możliwości


przylgowe

Przylgowe

Drzwi wewnętrzne przylgowe zbudowane są w klasyczny sposób, gdzie krawędź skrzydła wychodzi poza ościeżnicę i nachodzi na nią. Takie drzwi możemy spotkać w niemal każdym domu czy mieszkaniu. Dzięki przyldze ukryta jest szczelina między skrzydłem a ościeżnicą.

bezprzylgowe

Bezprzyglowe

Nowocześniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie drzwi bezprzylgowych. Takie drzwi pasują idealnie we wnętrzach opartych na prostych liniach i jasnych kolorach. Znakomicie sprawdzą się w pomieszczeniach stale zamkniętych, w wąskich przejściach oraz tam, gdzie drzwi są widoczne od strony zewnętrznej.

szklane

Szklane

Oferujemy szerokie spektrum profesjonalnych rozwiązań drzwiowych. Wszystkie oparte na rozwiązaniach ze szkłem hartowanym, zapewniają długoletnie użytkowanie oraz poczucie bezpieczeństwa użytkowników.

przesuwne

Przesuwne

Drzwi przesuwne pozwalają nam na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Jest to rozwiązanie łączące funkcjonalność z nowoczesnym wzornictwem. Do drzwi przesuwnych produkowanych przez nas używamy okuć Laguna.Katalog drzwi wewnętrznych zawierający wszystkie wzory dostępne w ofercie.

Zapytanie ofertowe


GALERIA

Zamów swoje drzwi!

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala zaoferować najwyższej jakości produkt dla wymagających klientów.