Schody

zabiegowe Schody
Schody zabiegowe

Wysokiej jakości schody zabiegowe idealnie dopasowane do wymiarów i charakteru pomieszczeń. Wykonane z chirurgiczną precyzją tylko z niezawodnych materiałów.

Zabiegowe

Wysokiej jakości schody zabiegowe idealnie dopasowane do wymiarów i charakteru pomieszczeń. Wykonane z chirurgiczną precyzją tylko z niezawodnych materiałów.

kręcone Schody
Schody spiralne i kręcone

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Spiralne i kręcone

Funkcjonalne i niepowtarzalne schody zaprojektowane pod kątem konkretnych potrzeb i gustów. Zajmują niewiele miejsca i nadają niepowtarzalny klimat pomieszczeniu.

dywanowe Schody
Schody dywanowe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Dywanowe

Niezwykle efektowne i nowoczesne schody dywanowe z wysokiej jakości materiałów. Dopracowane w najmniejszym elemencie stanowią niebanalną wizytówkę domu.

Etapy współpracy
WSTĘPNA WYCENA

Nasze doświadczenie pozwala nam na dokonanie wstępnej wyceny projektu schodów po poznaniu Państwa oczekiwań dotyczących rodzaju i wyglądu schodów oraz miejsca montażu. Za wstępną wycenę nie pobieramy od Państwa żadnych opłat. Mamy nadzieję, że nasza propozycja Państwa zadowoli i będziemy mogli przejść do następnego etapu współpracy, którym jest spotkanie w miejscu przyszłego montażu i dokonanie niezbędnych pomiarów.

SPOTKANIE + POMIAR

Jesteśmy firmą wychodzącą naprzeciw potrzebom naszych klientów. Dlatego w odpowiadającym Państwu czasie jesteśmy w stanie dokonać niezbędnych do produkcji i montażu schodów pomiarów. Spotkanie w miejscu montażu schodów jest bardzo istotnym etapem naszej współpracy, na którym służymy fachową poradą.

OFERTA + WIZUALIZACJA

Posiadając kompletną wiedzę dotyczącą schodów przygotowujemy dla Państwa finalną ofertę. Oferta ta obejmuje: wizualizację 3D, wykaz materiałów użytych do produkcji schodów, harmonogram prac oraz cenę. Akceptacja oferty wiąże się z podpisaniem umowy na wykonanie schodów oraz wpłatą zaliczki.

PRODUKCJA

Produkcja schodów odbywa się w naszym zakładzie przy udziale doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Proces produkcyjny trwa około 6 tygodni.

MONTAŻ

Podobnie jak na etapie pomiaru termin montażu schodów dopasujemy do Państwa wymagań. Jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, iż dołożymy wszelkich starań aby montaż został przeprowadzony w pełni profesjonalnie. Zapewnienie to obejmuje zarówno jakość montażu jak i poszanowanie Państwa prywatności.

TWOJE ZADOWOLENIE

Po wykonaniu przez nas schodów mamy nadzieję liczyć tylko i wyłącznie na Państwa zadowolenie. Aby upewnić się iż jest ono 100% za Państwa zgodą pozwolimy sobie na potwierdzenie go kontaktując się z Państwem po zakończeniu wszystkich prac. Polecamy się również jako producent stolarki okiennej, drzwiowej oraz mebli.

Materiały


Dbając o idealny efekt końcowy naszych prac do produkcji schodów używamy dokładnie wyselekcjonowanych najwyższej jakości materiałów. Składają się na nie różne gatunki drewna, metalu, szkła i kamienia.
Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Państwu wybrać odpowiednie materiały mając na uwadze zarówno aspekty techniczne jak i efekt wizualny.